Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 17:31
 
AĞRI SPOR BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR MESAJI
Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, şampiyonluk yolunda destek verenlere teşekkür etti.
SPOR Haberi
AĞRI SPOR BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR MESAJI


Sezonu şampiyonlukla tamamlamamızda şüphesiz BÜYÜK AĞRISPOR ailesinin tamamının büyük payı var, bu anlamda bütün AĞRI'lı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Ayrıca maddi/manevi kararlılıkla yanımızda olan Sayın Valimiz Süleyman ELBAN'a, Deplasmanlara kadar gelip maddi/manevi yanımızda olan Milletvekilimiz Sayın Ekrem Çelebi'ye, başımız her sıkıştığında sorunlarımıza koşan desteğini maddi/manevi esirgemeyen Belediye başkanımız Sayın SAVCI SAYAN'a, Deplasman giderlerimizi karşılayan Sayın Erhan Tenekeci'ye, güvende bir sezon geçirmemiz için her türlü tedbiri alan Emniyet Müdürümüz Sayın Kenan YILDIZ'a,  kurumun kapılarını bizlere sonuna kadar açan Gençlik ve Spor il müdürü Sayın Cihan DEMİR'e ve şube müdürü Cemil BUDAK'a, deplasmanlara kadar gelip yanımızda duran ASKF Başkanı Sayın ERKAN Kösedağ'a, Kuruluşumuz itibariyle AĞRISPOR'umuza maddi/manevi destekte bulunan, bugünlere gelmemizde önemli payları olan kıymetli İş Adamlarımıza ve hayırsever hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bunların yanında yaklaşık 3 yıldır bu kutlu yürüyüşü birlikte yürüttüğümüz, yükü birlikte omuzladığımız, acıları ve sevinçleri paylaştığımız; 3 sezonun her birinde yer alan tüm yönetici arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 
Sportif anlamda; 3 yıldır kulübümüze emek veren bütün antrenörlere ve futbolculara ayrıca teşekkür ediyorum. Hakları ödenmez farkındayım; en uzak deplasmanlara kadar gelip bu davanın baş aktörü olan kıymetli taraftarlarımıza, BARİKAT04, DİRİLİŞ04, NUHUN ASLANLARI taraftar gruplarımıza ve Liderlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.. Bu vesile ile şunu belirtmek istiyorum; mazimizde yüksekler var, olmamız gereken yerde olmak için, bu şehrin hakettiği yerde olması için hep birlikte var gücümüzle DEVAM diyoruz.
AĞRI SPOR KULÜBÜ BAŞKANI
Mehmet YILDIRIM

Kaynak: Editör:
Etiketler: AĞRI, SPOR, BAŞKANINDAN, TEŞEKKÜR, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı