Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 22:44
 
AKİT TV EKRANLARINDA AĞRI KONUŞULDU
Akit TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Pazar Manşeti programının bu haftaki konuğu AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi oldu.
POLİTİKA Haberi
AKİT TV EKRANLARINDA AĞRI KONUŞULDU

Akit TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Pazar Manşeti programının bu haftaki konuğu AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi oldu.

Fatin Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu programda bis saati aşkın süreyle Ağrı konuşuldu.

Programda Ağrı'yı anlatan Çelebi "27 Nisan E-Muhtırası bir daha olur mu sorusuna " Bu gibi  darbeye yol açan benzeri olayların artık yaşanması mümkün değil. AK Parti devlette yeni bir sistem oluşturdu. Asıl olan devletin sistemine milletin sahip çıkmasıdır. Bunu 15 Temmuz'da aziz milletimiz meydanlarda gösterdi." dedi.

AK Parti'nin seçim zaferini de aktaran Çelebi " Sayın Cumhurbaşkanımızın özel bir artısı oldu. Adayımız belli olduktan sonra herkesle birlikte mecliste yemekte konuşarak başladık, 31 mart akşamına kadar bu böyle devam etti. Ağrı'da Kollektif bir çalışma yürütüldü. Ağrı adayımızın tanınmış olmasından faydalandık ve yapılan çalışmalar ile zafer elde ettik. " dedi

Fatin Dağıstanlı'nın Muhtarlıklarla ilgili sorusuna ise " Muhtarlık seçimleri ya bir yıl önceden olmalı, yada bir yıl sonradan. Bunu yapamıyor ise devlet içinde farklı bir çözüm bulmalıyız. İstanbul seçimlerinde ilk açıklanan rakam 29 bin iken bugün 13 bin rakamına inildi. Orada tüm sandıklarda bir sayım olmuş olsaydı, bu fark AK Parti lehine 100 bine yakın değişebilirdi" dedi.

Çelebi'nin Fatin Dağıstanlı ile olan Pazar Manşeti programını aşağıda izleyebilirsiniz.

  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKİT, TV, EKRANLARINDA, AĞRI, KONUŞULDU,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı