Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 09:31 Bu haber 3194 kez okundu
 
ASKF’YE AMATÖR HAFTASI ZİYARETİ
Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir ile Şube Müdürü Cemil Budak, Amatör Spor Haftası münasebeti ile Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna nezaket ziyaretinde bulundu.
SPOR Haberi
ASKF’YE AMATÖR HAFTASI ZİYARETİ

Federasyon Başkanı Erkan Kösedağ, Başkan Yardımcıları Nejdet Çiftçioğlu, Mehmet Halim Yakut, Genel Sekreter Özkan Aslan, Futbol Altyapı Sorumlusu Ersin Kaya ve federasyon yöneticisi Ferhat Oruç tarafından karşılanan Cihan Demir, amatör spor haftasını tebrik etti.

 

AMATÖRLER SPORUN TEMEL TAŞIDIR

Amatör Sporların, sporun temel taşı olduğunu kaydeden Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, “ Amatör Sporun yaygınlaştırılması, toplumun her kesiminin amatör sporlara dahil edilmesi için tüm paydaşlarımızla birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Bu sebeple sizlerin de camia olarak desteğine ihtiyacımız var. Ancak birlikte çalışırsak bazı mesafeleri katedebiliriz” dedi.

 

38 KULÜBÜN TEMSİLCİSİYİZ

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 38 kulübün temsilcisi olduğunu söyleyen ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ise “ Gençlik ve Spor İl Müdürleri, ilimizin de sporun ağabeyi konumunda. Biz ASKF olarak böyle görüyoruz. Bu sebeple amatörlerin desteklenmesi konusunda kendilerine ihtiyacımız var. Bunun yanı sıra Federasyonu kurduğumuz süreçte 15 kulüp üye iken şu anda 38 kulübü temsil ediyoruz. Bu sebeple yapılan ziyareti çok anlamlı buluyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKF’YE, AMATÖR, HAFTASI, ZİYARETİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ASKF’YE AMATÖR HAFTASI ZİYARETİ
ASKF’YE AMATÖR HAFTASI ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı