Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 15:05 Bu haber 4347 kez okundu
 
BAŞKAN YILDIRIMDAN ÜZEYİROĞLUNA REST !
Son zamanlarda Ağrı’da siyaset dünyasına giren ve spor camiası ile adında söz ettirmek istenen Yılmaz Üzeyiroğlu’na cevap Kulüp Başkanı Mehmet Yıldırım’dan geldi.
SPOR Haberi
BAŞKAN YILDIRIMDAN ÜZEYİROĞLUNA REST !

Geçtiğimiz günlerde 1 Milyon 200 Bin TL değerinde bir futbolcu aldığını müjdeleyen Yılmaz Üzeyiroğlu’na cevap kulübün resmi sitesinde yazılı olarak geldi.

 

Ağrı Spor Kulübünün resmi sayfasında verilen yazılı açıklamada, ‘BAŞKAN Yıldırım: Yılmaz ÜZEYİROĞLU denen şahıs, AĞRISPOR'u, yönetim kurulumuzu ve taraftarını küçük görüp alay edercesine, 50 bin TL değerindeki futbolcuyu 1 Milyon 200 bin TL diye bizlere kaba tabirle yutturmak istemiş, tüm spor kamuoyunu aptal yerine koymuştur.  Ağrıspor kimsenin rant kapısı değildir. Şarlatanlığınızı bilmemize rağmen sizi rencide etmeden, kulüp sayfamızda nezaketli bir açıklama yaptık ama ne yazık ki senin gibi cehalet timsali birine bu tarz bir açıklama gerekiyormuş. Bir daha Ağrısporun ismini ağzına alma bizden ve camiamızdan uzak dur. 
Bizim senden herhangi bir beklentimiz ve talebimiz yok. Ağrıspor senin gündemde kalma kapın değil.’ Sözlerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, YILDIRIMDAN, ÜZEYİROĞLUNA, REST, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı