Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 19:21 Bu haber 3668 kez okundu
 
ÇELEBİ'DEN BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve İl Yönetimi bugün Ağrı Basın Birliğini ziyaret etti.
POLİTİKA Haberi
ÇELEBİ'DEN BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET

10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Ağrı’da bulunmayan Milletvekili gelir gelmez Gazetecileri ve Basın mensuplarını ziyareti ile mesaiye başladı.

 

Ağrı Basın Birliği Başkanı Nuri Bayram tarafından karşılanan Vekil çelebi ve Ak Partililer, Ağrı’ya yapılacak yatırım ve projeleri konuştular.

 

Milletvekili Ekrem Çelebi, Ak Parti İl Başkan yardımcısı Mehmet Alpaslan ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Lütfi Gökbakan ile birlikte Ağrı basın Birliğini ziyaret ettiler.

Basın Ağrı’nın gözü kulağıdır diyen Çelebi,’10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününde aranızda bulunmuyordum.  Ağrı’ya gelir gelmez Basın mensubu kardeşlerimizi ziyaret etmek istedim. Hepinize yaşamınızda başarılar ve mutluluklar dilerim.’dedi.

Bu ziyarette memnun olduklarını belirten Ağrı Basın Birliği Başkanı Nuri Bayram, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde beni ve bizleri ilk arayan sayın vekilimdi. Özel günlerde sürekli bizleri hatırlayıp arayan sayın vekilime teşekkür ediyorum bugün ki ziyaretleri de bizleri on derece memnun etmiştir.

Ağrı ve siyasetin konuşulduğu ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇELEBİ'DEN, BASIN, BİRLİĞİNE, ZİYARET,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÇELEBİ'DEN BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
ÇELEBİ'DEN BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
ÇELEBİ'DEN BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
Yorumlar
Haber Yazılımı