Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 13:25 Bu haber 4386 kez okundu
 
CENAP ELEM YAZDI (DEĞERLİ BÜYÜKLER)
Cenap Elem, Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın önce esnaflarla, sonrasında başlatmış olduğu huzursuzluk için uyarıda bulundu.
GÜNDEM Haberi
CENAP ELEM YAZDI (DEĞERLİ BÜYÜKLER)


Seçimlerden bu yana memlekette her geçen gün huzursuzluk biraz daha tavan yapıyor, bu huzursuzluk genelde yeni seçilen "AĞRI BELEDİYE BAŞKANI" ile esnaf arasında oluyordu ve son zamanda gündemden düşmeyen basın mensupları da dahil oldu bu kervana.


Ağrı Belediye Başkanını seçim manifestosunda kente huzur getireceğiz, küs olayını memleketten kaldıracağız her kes bir birini çok sevecek sözü 


Herkes tarafında memnuniyetle karşılanmıştı, hatta "AĶIL INSANLAR " lobisi oluşturacaz sözü dahi vardı...
Buradan memleketin en şerefli koltuğunda oturan kıymetli başkana seslenmek istiyorum...


İnan ki kimse senin düşmanın değil sen büyüklük herkes sana küçüklük yapar,


Sende olan sert damar bizim 5 yaşındaki çocuklarımızda da var


Kimse kimsenin önünde eğilmez çünkü AĞRI halkı çeliktir eğemeye eğilmez bükmeye bükülmez secimden önce arkanızdan sövenler şimdi yanınızda sizi övüyor devir yalaka devri olmaktan çıksın sizin için emek veren vermeyen herkesi toplayın AĞRI 'ya siz başkan olun halk ile beraber yönetin daha çok kazanacaksınız .. 


Hani cenazelerde masrafları belediye karşılayacaktı ya, biz onu istemiyoruz her hafta bir yemek düzenle ne kadar küs ve size cephe alan kişi varsa davet et sen bu memleketin büyüğü konumundasın, büyüklük yap o koltuğa yakışanda bu nefret, kin, enaniyet kimseye bir kazanç elde etmez.


Her gün bir değerimiz toprağa giriyor bu gün ben yarın sen toprağa gireceksin, memleket birçok belediye başkanı gördü ve çoğuna rahmet okunmadı siz bunlardan biri olmayın daha 5 yıl buradayız. Diyorsunuz AĞRI küçük kimse size nefretle bakmasın, herkes güzellik bekliyor sizin yaptığınız çiçekler böcekler kimsenin umurunda değil, inan ki memleket bu durumdan çok rahatsız.


Unutmayın tevazu sizi yüceltecektir
Bu yazdıklarımı içimden geldiği için yazdım başka yöne çeken kişiler olacak ama fark etmez SAVCI SAYAN "BU MEMLEKET SEVGİYLE GÜZELLEŞIR HİZMET ILE DEGIL"
INŞALLAH bu yazdıklarım memlekete hayırlara vesile olur her şey sevmekle güzelleşir 
Saygılar..

Kaynak: Editör:
Etiketler: CENAP, ELEM, YAZDI, (DEĞERLİ, BÜYÜKLER),
Yorumlar
Haber Yazılımı