Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 16:59 Bu haber 2197 kez okundu
 
Eleşkirt İlçe Emniyetinden Gönül Bağı İle Güvenli Yarınlar Projesi
Eleşkirt İlçe Emniyeti ÇOGEP tarafından yaptıkları ‘’ Gönül Bağı İle Güvenli Yarınlar ‘’ projesi ile çocukları mutlu etti.
ELEŞKİRT Haberi
Eleşkirt İlçe Emniyetinden Gönül Bağı İle Güvenli Yarınlar Projesi

Proje kapsamında okulları ziyaret eden polisler çocuklara çeşitli hediyeler alıp onlarla bir araya gelip gönüllerini fethetti.


Sosyal ve kültürel bir çok etkinliği içeren ÇOGEP ‘’Gönül Bağı İle Güvenli Yarınlar ‘’ projesi ile Eleşkirt ilçe emniyetindeki Toplum Destekli Polislerle çocuklar ve gençlerin birbirleri ile kaynaştıkları ve çocukların polislere sempatisinin arttığının görülmesi projenin en anlamlı sonuçları olarak hafızalarda yer aldı.


Polise güvenin artması ve polis halk kaynaşması için hazırlanan proje kapsamında ilçedeki çocuklara bayram havasında bir hafta yaşatan ilçe emniyet amirliğine bağlı polislerin özellikle Eleşkirt sahasında yapılan uçurtma şenliğinde çocukluk yıllarına gitmişçesine öğrencilerle birlikte uçurtmaları uçurarak eğlenmeleri öğrencilerin yapılan bu etkinlikten aldıkları keyfi daha çok arttırırken , uçurtma şenliği hayatları boyunca hafızalarında yer edecek güzel bir gün olarak geride kaldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eleşkirt, İlçe, Emniyetinden, Gönül, Bağı, İle, Güvenli, Yarınlar, Projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı