Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 10:00 Bu haber 934 kez okundu
 
Genç işadamı Selim Aydın’dan Müjdeli Haber
Ağrı Yaşam Gazetesi İmtiyaz sahibi Zeki Ertoğan Merkezi İstanbul’da bulunan Lagonsa Abiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Selim Aydın ile bir röportaj yaptı.
AĞRI Haberi
Genç işadamı Selim Aydın’dan Müjdeli Haber

Kaliteli ürünleri ile beğeni toplamaya devam ettiklerini açıklayan Aydın, Ağrı Yaşam Gazetesine müjdeli haberi de verdi.

 

İstanbul- Şişli’ye bağlı modanın adresi Nişantaşı’nda bulunan Şair Nigar Sokak’ta açtığı görkemli mağazası ile dikkatleri üzerine çeken Lagonsa Abiye kısa sürede adını duyurmayı başardı.

 

Alışveriş yapan vatandaşların olumlu yorumlarda bulunduğu ve birbirine tavsiye etmekten çekinmediği mağazanın bu sırrını Yönetim Kurulu Başkanı Selim Aydın’a sorduk. Ağrı’dan İstanbul’a gelerek uzun yıllardır ticaret ile uğraştıklarını anlatan Aydın, ‘’Özaydın Grup’un güvencesi ile atıldığımız bu yolda kaliteli üretimlerimizin yanı sıra müşteriye alışveriş esnasında ve sonrasında verdiğimiz değer sayesinde her geçen gün daha çok tercih edilmeye başladık. Müşterilerimiz için en iyisini en uygun fiyata sağlamaya çalışıyoruz. Bu da bizi ön plana çıkarıyor’’ dedi.

 

‘’ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ’’

 

Bilindiği üzere yıllardır mobilya üretimi ve inşaat sektöründe attığı büyük adımlarla adından çokça söz ettiren Özaydın Grup tarafından tescil edilerek kurulan Lagonsa Abiye yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul’un birçok noktasında bulunan Özaydın AVM’ler ile de gücünü ortaya koyuyor. Geçmişten günümüze yaşanılanları gazetemize özetleyen Aydın, ‘’ Ağrı ili Eleşkirt doğumluyum. Yıllar önce babalarımız, dedelerimiz Ağrı’dan İstanbul’a gelerek Özaydın Alışveriş Merkezlerini kurmuş ve daha sonra Özaydın Grup bünyesinde birleşmiş. Her geçen gün büyüyen grubumuzda yeni bir marka oluşturmak istedik ve bunun sonucunda Lagonsa kuruldu. Dünya’nın birçok ülkesine ihracat yapıyoruz. İç piyasa ve dış piyasa olmak üzere oldukça güçlü bir şekilde ilerliyoruz. Her yaşı hitap edecek şekilde abiye üretimi yapıyoruz. Abiyede çıtayı yukarıya taşıyacağımıza güvenimiz tam’’ diye konuştu.

 

MÜJDEYİ VERDİ

 

Lagosta’nın önümüzdeki sene çıkaracağı yeni koleksiyonu hakkında da konuşan Aydın, müjdeli bir haberi de burada verdi.

 

Aydın, ‘’ Allahın izni ile bir müjde daha vereyim. Önümüzdeki sene yeni koleksiyonumuza gelinlik ve nişanlık modellerini de ekleyeceğiz’’ diyerek Lagosta’nın büyümeye devam edeceğini belirtti.

 

Haber zeki ertoğan

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, işadamı, Selim, Aydın’dan, Müjdeli, Haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Genç işadamı Selim Aydın’dan Müjdeli Haber
Genç işadamı Selim Aydın’dan Müjdeli Haber
Genç işadamı Selim Aydın’dan Müjdeli Haber
Yorumlar
Haber Yazılımı