Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 11:27 Bu haber 1849 kez okundu
 
KANDİL MESAJI YAYINLADILAR
AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas aydın ile Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül Kadir gecesi münasebetiyle birer mesaj yayınladılar.
POLİTİKA Haberi
KANDİL MESAJI YAYINLADILAR

AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas aydın ile Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül Kadir gecesi münasebetiyle birer mesaj yayınladılar.

 

Ağrı Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın mesajında;

Aydın mesajında ; “Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız.


Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. 

Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, aynı zamanda müminler için de bir fırsattır. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve tüm hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

 

Ağrı Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül mesajında;
Birgül Mesajında; Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir.

Bin aydan daha hayırlı olan Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. 

Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederim.

Tüm İslam aleminin ve tüm hemşerilerimin Kadir gecelerini kutlar saygılar sunarım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KANDİL, MESAJI, YAYINLADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı