Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 09:12 Bu haber 2906 kez okundu
 
LATİF BİRGÜL TEŞEKKÜRLE VEDA ETTİ
Ağrı Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevini bırakan Latif Birgül, bir teşekkür mesajı yayınlayarak partisine veda etti.
AĞRI Haberi
LATİF BİRGÜL TEŞEKKÜRLE VEDA ETTİ

Bir yazılı açıklama yapan Latif Birgül, ‘Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Merkez İlçe Başkanlık görevine 14 Haziran 2014 tarihinde geldim.

Merkez İlçe Başkanı görevine başladıktan sonra toplam altı tane seçim geçirdik. 29 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi, 7.Haziran 2015, 1Kasım 2015, 17 Nisan Halk yoklaması Seçimi, 28 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi en son 31 Mart 2019 Mahalli ve İdareler Seçimlerini Merkez İlçe Başkanlığı Teşkilatı olarak geride bıraktık.

18 Mahallemizde ve Merkeze bağlı 106 köyümüzde, girmiş olduğumuz her seçimde, başarıyla tamamladık.

Merkezde hiç bir zaman başarısız olmadık. Her seçimde oylarımızı artırdık.

Merkez İlçe Başkanı ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte her zaman halkımızın içinde olduk. Partimize, Halkımıza her zaman şeffaf bir siyaset benimsedik. 6 yıl boyunca hiç bir zaman şaibeli işler içinde olmadık. Dürüst, ilkeli siyaset yaptık. Kimseyi kandırmadık. İnsanımıza her zaman değer verdik.

Partimizin kapısını çalana hiç bir zaman sen şu fikirdesin bizden değilsin demedik. Yardımcı oluyor insanları Partimize kazandırdık. Bugün git yarın gel demedik. Bu yüzden halkımız her zaman bizlere desteklerini eskitmediler.

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın tarafından, Merkez İlçe Başkanı görevini bırakmış bulunmaktayım. Genel Merkez Teşkilat Başkanı, Ağrı Merkez İlçe Başkanlık görevine Mehmet Nuri Yıldız uygun görülmüştür. Bundan sonra ki görevinde Mehmet Nuri Yıldız kardeşimize başarılar dilerim.

Altı yıl boyunca bizimle olan ve desteklerini eksik etmeyen saygı değer Ağrı halkımıza, vefakar 18 Mahalle ve 106 Köy Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, her seçimde yanımızda olan Sandık Kurulu üyelerimize, Ak Parti üyelerimize hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Benim hakkım varsa sizlere helal olsun, sizlerde hakkınızı helal edin. Bu görev değişikliği bizim için yeni bir başlangıçtır .Her zaman ak davamızın ve sayın cumhurbaşkanımızın emrindeyiz. Güzel memleketimin güzel insanları.’ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: LATİF, BİRGÜL, TEŞEKKÜRLE, VEDA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı