Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:25 Bu haber 3165 kez okundu
 
Metehan Yıldırım Yazdı. 'En Büyük Ağrıspor'
Ajans04 köşe yazarlarımızdan Metehan Yıldırım'ın son köşe yazısı ' En Büyük Ağrıspor '
SPOR Haberi
Metehan Yıldırım Yazdı. 'En Büyük Ağrıspor'

Hayat içinde insan olarak her konuda başarılı olmak insanı hem mutlu eder, hem de hayatı çok daha iyi yaşamasına neden olur. Bunun için de bazı koşulların sağlanmış olması gereklidir. Bu sporun her alanında da geçerlidir. Futbolda da başarılı olmak o kadar kolay değildir. Günümüzde ister amatör kümede isterse profesyonel liglerde olsun her yönetim ve hoca muhakkak başarılı olmak için yola çıkar. Ancak bu noktada başarı için gerekli olan koşullar oluşmalıdır. Bunu günümüzde artık sadece saha içindeki mücadele  sağlamıyor. Saha dışındaki yaşam da artık futbolun bir parçası. Motivasyon da çok önemli. Bu işi insan yaptığı için insanla ilgili tüm faktörler de devrede oluyor.

18 yıllık hasrete son veren 3 yıldır büyük emekler sarf eden bir kulüp başkanı ve yönetimini düşünün. Maddi olarak zorluk çekmesi ve  birçok ilin hedefi olmasına  rağmen pes etmeyen bir yönetim.  Tüm zorluklara rağmen yaz kış çamur yağmur demeden bu hasreti bitirmek için elinden geleni fazlasını yapan bir yönetim  . Peki bunca zahmeti görmesine rağmen gücü nerden alıyordu. 

Büyük Ağrı taraftarı yaşlısı ile genci çocuğu her kesimin takıma sahiplenmesinden doğan bir güç...

Barikat ve diriliş Taraftar  grupların yani sıra siyasi, bürokrasi, iş adamları, Amatör spor kulüpleri,sağlık sponsoru yaşam hastanesi,Ağrıgençlik spor il müdürlüğü,Ağrı  Amatör spor kulüpleri federasyonu yönetimi, basın mensupları ve ismini sayamadığım bir çok  kişi büyük destekleri ile 18 yıllık hasrete son verdiler.

Ağrı Spor hepimizin!

Zorlu maraton da bir çok kulüplerin hedefi olan ligden düşürmek için her şeyi yapmalarına rağmen istediklerini başaramadılar. Unuttukları birşey vardı oda Ağrı sporun asla düşmeyeceğive yıkılmayacağıydı.

Gençlerimize sahip çıkan bir kez daha ümit veren ve büyüklerimizden kalan emaneti alan Ağrı spor camiasını yürekten tebrik ediyorum .

Şampiyonluk golünü getiren Ağrılı evlatlarımızı unutmamak gerek her türlü zorluğa rağmen sahada mücadelelerin den dolayı tebrik ediyorum tabi teknik heyet ve diğer sporcularımızın mücadelesi ve şampiyonluk için terinin son damlasına kadar savaşan bu hasrete son veren herkesi kutluyorum .

Bekle bizi 3 lig Ağrı Spor efsanesi geri dönüyor.

HERŞEY DAHA YENİ BAŞLIYOR.....

Kaynak: (Ajans04) - Özgün Haberdir. İzinsiz kullanılamaz. Editör: Gürkan Güneş
Etiketler: Metehan, Yıldırım, Yazdı., 'En, Büyük, Ağrıspor',
Yorumlar
Haber Yazılımı