Haber Detayı
27 Aralık 2021 - Pazartesi 16:57 Bu haber 3762 kez okundu
 
ÖZYOLCU’DAN TROLLERE TALİMAT
Ağrı AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, kendisi ile ilgili yaptığımız haberden sonra mesajla adeta trollere talimat vermesi akıllara durgunluk veren cinsten oldu.
POLİTİKA Haberi
ÖZYOLCU’DAN TROLLERE TALİMAT

Ağrı’da partisini toplaması için görevlendirilen ama geldiği günden beri adeta partisini ve Ağrı’ya adeta bölen il Başkanı Halil Özyolcu, yaptığımız ‘ÖZYOLCU GÖREVDEN ALINIYOR MU’ haberinden günler sonra partisinin mesajlaşma gruplarına ‘Kıymetli Arkadaşlar;

Yılmaz daşın Facebook daki “Ak Parti il başkanı görevden alınıyor”yazısını altına hepinizden yorum bekliyorum. Bu kişi bizim genel başkanımız mı?’ diye adeta talimat vermesi şaşırtıcı ve parti içerisinde ne kadar yalnız olduğunu gösterdi. Özyolcu’nun bu mesajını alan yaklaşık 400 kişiden sadece 40 kişi haberimize yorum yaparak sözde bize hakaret etti. Bir hukuçu olan Özyolcu aslında açıkça suç işliyor. Bir gazeteciyi kendi teşkilatına hedef gösteriyor. Densiz bir teşkilat üyeside hakaret etmekten kendini alamıyor. Seçimde gazetecilerin kapısını nasıl çalacak bu teşkilat üyesi. Başkan neyse teşkilat üyeside odur. O teşkilat üyesinin lafına Başkana iade ediyorum .Hani İmam cemaat meselesi varya siz anladınız inşallah.

Bazı Belediye Başkanları, İlçe Başkanları ve Ağrı’dan kopuk siyaseti bilmeyen bazı parti yöneticileri adeta troll görevi yaparak bizleri karalamaya çalıştılar.

Bu yorumlardan sonra Ağrı halkı onların beklediği gibi tepki değil bize destek verdi. AK Parti kademeleri dışında kimsenin bir tek kelime bile yazmaması Ağrı halkını aslında gizli bir tepkisidir. Siz haLka ve basına ragmen nasıl siyaset yapacaksınız hepimiz merak edioruz aslında.

Şimdi Halil Özyolcu’ya, Belediye Başkanlarına, İlçe Başkanlarna ve Ağrı’da hiç bir vasfı olmayan o parti yöneticilerine soruyoruz. Bu tepkiyi neden Milletvekiliniz Ekrem Çelebi ve Belediye Başkanınız Savcı Sayan için yapmadınız. Sormazlar mı size bir vekiliniz ve bir Belediye Başkanınız var haberlerini neden beğenmiyorsunuz. Haberlerine o kadar saldırı niteliğinde yorum yapılırken nerdeydiniz. Hani İl Başkanınız partinizi toplamaya gelmişti o İl Başkanınız neden Vekilinize ve Belediye Başkanınız için aynı talimatı vermedi.

O yorum yapan arkadaşlara soruyorum biz İl Başkanınıza hakaret etmedik, iftira atmadık hele hele karalama hiç yapmadık. Sadece görevden alınıyor mu dedik. İl Başkanınız bir hukukçu İl Başkanı olarak neden bir basın açıklaması ile görevinini başında olduğunu ve bu iddianın doğru olmadığını söylemedi.

Ve yine sizlere soruyorum zamanında partinize ihanet ederek Başka bir partinin genel Başkanı olan Özyolcu halen o zaman ki Genel Başkanı ve halen CHP’de Konya Milletvekili Abdüllatif Şener için tanıdığım en dürüst insan dediğinde sizin aklınız ve vijanınız neredeydi. Peki bu iddia için siz ve İl Başkanınız ne diyeceksiniz ve ne yorum yapacaksınız?

bir sonrkai yazımda size bir video izleteceğim ey troller. O videoda soluksuz taptığınız il başkanınızın sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenince şaşacaksınız. Kimin peşinden gittiğinizi görüp belkide benden özür dileyeceksiniz. Benden söylemesi, sizler toplum adamı olacaksanız trollükten vazgeçin. hepiniz trol olarak lakap alırısnız

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZYOLCU’DAN, TROLLERE, TALİMAT,
Yorumlar
Haber Yazılımı