Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 11:15 Bu haber 2739 kez okundu
 
PATNOS’TA KÖTÜ KOKULAR GELMEYE BAŞLADI
Patnos Belediyesinde dönen usulsüzlük ve haksızlıklar artık ayyuka çıktı.
PATNOS Haberi
PATNOS’TA KÖTÜ KOKULAR GELMEYE BAŞLADI

Hemen hemen herkesin bildiği iddia edilen yolsuzluk ve haksızlıklar hakkında yetkililer susmayı tercih etmesini kabul etmeyen Patnoslular kişisel sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladılar.

Önceki gün Patnos’ta yaşayan F.Ç isimli bir vatandaş artık dayanamayarak kişisel sosyal medya hesabında paylaştıklarını sizler için yayınlıyoruz.:

‘Patnos Belediyesi Eşbaşkanaları Sayın Emrah Kılıç ve Sayın Bayan Müşerref Geçer hanımefendi ile dün çok güzel basın açıklaması yaptılar. Yazıyı okuyunca gözlerimde yaş aktı valla. O kadar güldüm ki; göz yaşlarıma engel olamadım. Başkan Emrah kılıç fotoğrafta pişmiş kelle gibi sırıtıyor.

Bu 136 Milyon borç bitmedimi hiç? Şurada kafama takılan sorular vardır.

İlk önce birlikte seçim çalışması yaptığın ilçe başkanı Sayın Çetin KAYA kısa süre içinde harcadın. Sonra sayın encümenleri Kenan Kartal, Yahiya Oyanverdi, Haydar demır bunları ihrac ettin. Sayın Bayan Müşerref Gecer sende az değilsin ha, senin sayende Sayın Emrah Kiliç bu işleri yaptı. En son 3’cü belediye başkanımız Sayın çok kiymetli Orhan Kılıç beyefendi başa gelmiş olup ve Uğur Laçım ve Bekir Acar pabuçu dama atıldı. Halbuki bu ikisi Müşerref hanfedinin en yakınlarıydi ve bu Bayan onlarıda harcadı. Övünmek gibi olmasın ama bizim eş başkan para harcar gibi ,ilk önce yakınındaki olanları çok güzel harcıyor hemde çatır çatır. Aslında Bekir Acar ve Uğur Laçinin görevden alınması çok doğru ve yerinde bir karardır. Bayan başkanımızın etrafında artık kimse kalmadığına göre; Sıradaki harcancak kişi kesinlikle eş başkanımız çok kıymetli bayan ablamız Müşerref geçer gidecektir ve yerinede patnos belediye eski başkanı Yusuf Yılmaz’ın eş başkanı olan Nezahat Güler adlı bayan yerine geçecektir.

Asıl soruya gelmek istiyorum: Yeni passatlar çok pahalıdır ve heleki siyah arabalar hep dikkatimi çekmiştir. Çok yakın bir zamanda patnosta sıfır bir passat alınmış olup 06 BTR XXX son üç rakamını gizledim. Bu araba ile patnos sokaklarında her gece geç saatlere kadar ayyaş ayyaş olarak gezmektediler. Bütün patnos halkı bunun bilincinde olup ve görüntüleri vardır. Memani aşiretinin lideri olan sayın değerli büyüğümüz Emrah Kılıç beyefendi bu idiaya cevap verecek misiniz?

Üniversite arsası 7 dönüm olan arsayı Fatih Kaya ) Aydın Narin ( ve Emrah Kıliç ortak mısınız? Bu arsayı kaça sattınız kime sattınız ne kadara sattınız.? 580 bin Türk lirası deniliyor. Yasal sahibi kimdir bilelim?

Bugüne kadar ihaleleri kimlere peşkeş çektiğini ve bu son yapilan ihalede süphandağ mahallesi ihalesi 3 trilyona yakın ihalede, akp belediye encümeni himpaş sahibi Turan DOĞRU ile birlikte ve Çakanlardan biriyle, Emrah kılıçla ortaklaşa yapıyorsunuz. doğru mu?

Dün mağdur edebiyatını yapıyordumuz ama sürekli ihale yapıyorsun? Neden ihale yapıyorsun? Borcun var ama son 2 yılda yaklaşık olarak 80 ihale yaptın? Kimse bunu yemez? Sen hala çocukmu kandırıyorsun sayın Emrah Kılıç?

Bir Patnoslu olarak sen tarihi bir kara leke olarak anılacaksın.

Bayan eşbaşkan Müşşeref Geçer sen çoooook ama çooookkkk eksiksin. Egosu ağrı dağı kadar yüksek bir bayansın. Kısacası Egoistsin.

Buradan HDP genel merkezine seslenmek istiyorum: bu bayanı Patnostan alın ve yerine daha nitelikli bir eş başkan atamanızı önem ile rica ediyorum.’sözlerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PATNOS’TA, KÖTÜ, KOKULAR, GELMEYE, BAŞLADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
PATNOS’TA KÖTÜ KOKULAR GELMEYE BAŞLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı