Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 17:14 Bu haber 3632 kez okundu
 
SERKAN ÖNER İLE MÜSİAD FARKI
Ağrı MÜSİAD İl Başkanı Serkan Öner son bir haftada katıldığı İl Başkanları toplantısı ve sonrasında yapılacak projeler için görüşmeleri sonrası Ağrı da daha önce MÜSİAD neden bu kadar aktif değildi sorularını beraberinde getirdi.
GÜNDEM Haberi
SERKAN ÖNER İLE MÜSİAD FARKI

 Ağrı MÜSİAD İl Başkanı Serkan Öner son bir haftada katıldığı  İl Başkanları toplantısı ve sonrasında yapılacak projeler için görüşmeleri sonrası Ağrı da daha önce MÜSİAD neden bu kadar aktif değildi sorularını beraberinde getirdi.

Daha önce varlığından bile haberdar olmadığımız Ağrı MÜSİAD İl Başkanlığı, şimdi Serkan Öner’le ciddi projelere adım atmaya hazırlanıyor. Ağrı Ekonomisinin gelişmesi ve büyümesi için Bakanlık seviyesinde ciddi girişimlerinin olduğu ve bu girişimlerin yakın zamanlarda çok olumlu yatırımların olacağının habercisi olarak görünüyor. İran ve Azerbaycan MÜSİAD ile yapılan görüşmelerde Ağrı Turizminin canlanması adına ileriki zamanlarda açıklanacak anlaşmaların olduğu gelen duyumlar arasında Ağrıdaki kurumlarının Ülkemizle entegre şekilde işlenmesi gerektiğinin altını çize Öner’’Ağrı Ticari bakımdan ülkemizde hakkettiği yerde değil biz MÜSİAD İl Başkanlığı olarak yapacağımız projeleri son Başkanlar toplantısında geniş bir şekilde istişarelerini yaparak çok kapsamlı bir şekilde sunumlarını yaptık. Bakanımız sayın Berat Albayrak ve Ekonomimizin önde gelen firmalarının destekleri ile çok kısa bir zamanda Ağrı Ekonomisine çok büyük müjdelerimiz olacaktır.’’

Kaynak: Editör:
Etiketler: SERKAN, ÖNER, İLE, MÜSİAD, FARKI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SERKAN ÖNER İLE MÜSİAD FARKI
SERKAN ÖNER İLE MÜSİAD FARKI
SERKAN ÖNER İLE MÜSİAD FARKI
Yorumlar
Haber Yazılımı