Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 16:53 Bu haber 3090 kez okundu
 
ÜNİAK AĞRI'DAN TÜRKİYE BAŞARISI
geçtiğimiz Mayıs ayında yaptığı programlarla Türkiye Geneli Üniversite teşkilatlarının performanslarının değerlendirildiği Üniakbis'e göre Türkiye beşincisi olarak Doğu illeri arasında adını listeye yazdıran tek il oldu.
- Haberi
ÜNİAK AĞRI'DAN TÜRKİYE BAŞARISI

Gerçekleştirdiği faaliyetlerle Ağrı'lı gençlerin gönlüne yerleşen ÜNİAK AĞRI Yine geçtiğimiz Mayıs ayında yaptığı programlarla Türkiye Geneli Üniversite teşkilatlarının performanslarının değerlendirildiği Üniakbis'e göre Türkiye beşincisi olarak Doğu illeri arasında adını listeye yazdıran tek il oldu. Mayıs Ayı'na Kariyer Programlarıyla başlayan Üniak Ağrı Ekibi Gerçekletirdiği Sahur- İftar programları, sosyal yardımlar, Öğrenci evi ziyaretleri ve diğer sosyal faaliyetler adını zirveye taşıdı.Sosyal medya Hesabından “Bu başarı Hepimizin” açıklaması yapan Üniak Başkanı Muhammed Taştan Faaliyet ve programlarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirtti.

 

RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

 

ÜNİAK Başkanı Muhammed Taştan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, Ramazan-ı Şerif'i uğurlamanın hüznünün, bayrama kavuşmanın eşsiz sevincinin yaşandığını belirtti.

Bayramların birlik ve beraberliğin pekiştiği, hoşgörü ve kardeşlik duygularının anlam kazandığı müstesna günler olduğunu vurgulayan Taştan, şunları kaydetti:

 

"Yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, dargınların barıştığı bayram günlerini iyi değerlendirmeli, sevgi ve saygıyı yüreklerimizde diri tutmalıyız. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da vefa borcumuzun daim olduğu şehit yakınlarımızı, gazilerimizi, yaşlılarımızı ve yetim evlatlarımızı unutmamalı, onları ziyaret etmeli ve yalnız olmadıklarını hissettirmeliyiz. Öte yandan bayram ziyareti için yola çıkacak vatandaşlarımıza trafik kurallarına özen göstermelerini önemle hatırlatıyor, sevdiklerine mutlulukla kavuşmalarını diliyorum. Aziz milletimizin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜNİAK, AĞRI'DAN, TÜRKİYE, BAŞARISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı