Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 11:11 Bu haber 2298 kez okundu
 
Vali Elban’ın Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü kutlama mesajı
Devletimizin bekası, milletimizin refahı için toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız.
AĞRI Haberi
Vali Elban’ın Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü kutlama mesajı

Jandarma Teşkilatı Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması ve ülkemizde düzenin sağlanması gibi önemli görevleri, üstün hizmet anlayışıyla, başarıyla yerine getirmektedir. Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı, “Önce insan” diyerek ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışına sahip olarak, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir.

 Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilimizde de bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Milletimizle dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma Teşkilatımızın kararlı ve özverili çalışmaları için tebrik ediyor, kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Teşkilatı personeline bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum.

     SÜLEYMAN ELBAN

             VALİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Elban’ın, Jandarma, Teşkilatının, 181., kuruluş, yıl, dönümü, kutlama, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı