Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 10:56 Bu haber 1436 kez okundu
 
Vali Varol, Muhtarlar İle Bir Araya Geldi
Vali Dr. Osman Varol, ‘Muhtarlar Toplantısı’ kapsamında merkeze bağlı köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, muhtarlarımızın sorun ile taleplerini birinci ağızdan dinledi.
VALİLİK Haberi
Vali Varol, Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Vali Dr. Osman Varol, ‘Muhtarlar Toplantısı’ kapsamında merkeze bağlı köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, muhtarlarımızın sorun ile taleplerini birinci ağızdan dinledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Vali Yardımcısı Yusuf Cıbır, İl İdare ve Denetim Müdürü Şevket Sekman ile merkeze bağlı köy muhtarları katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yaparak, Covid-19 salgını dolayısıyla periyodik olarak gerçekleştirilen toplantıların yapılamadığını, bu toplantının yılsonu olması nedeniyle maske, mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek gerçekleştirildiğini vurgulayan Vali Varol, toplantının muhtarlarımızın talep ve beklentilerinin yerine getirilmesine katkı sağlayarak Valiliğimiz koordinesinde yürütülecek projelere yön vereceğini belirtti.

 

Köylerimize yönelik önemli hizmetler sunan İl Özel İdaremizin finansal olarak çok kuvvetli olduğunu belirten Vali Varol, ocak ayında hazırlanacak iş programında yer verilmesi amacıyla muhtarlarımızın her birinin istek ve taleplerini tek tek dinledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Varol,, Muhtarlar, İle, Bir, Araya, Geldi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı