Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:09
 
Web Sitemiz Yeni İmtiyaz Sahibinde
2009 yılında kurulan ve 10. Yılına giren Ajans04 web team, artık yeni imtiyaz sahibi ile basın hayatındaki yoluna devam edecek.
GÜNDEM Haberi
Web Sitemiz Yeni İmtiyaz Sahibinde

2009 yılında kurulan ve 10. Yılına giren Ajans04 web team, artık yeni imtiyaz sahibi ile basın hayatındaki yoluna devam edecek.

Yıldız Haber Ajans Org. Ltd.Şti çatısı altında faaliyetlerini yürüten Ajans04.net internet sitesi,  NES Global Ltd.Şti çatısı altında faaliyetlerine devam edecek.

Usta gazeteci Yılmaz Daş’ın imtiyaz sahipliği yapacağı web sitemizde, yeni yayın döneminde canlı yayınlarla birlikte Ağrı kamuoyu bilgilendirilmeye çalışılacak.

Ajans04’ün  Ağrı Basın Birliği üyesi olarak yayın hayatına devam edeceğini söyleyen yeni İmtiyaz Sahibimiz Yılmaz Daş “Bu güne kadar www.agrivegercekler.com isimli web sitemiz aracılığı ile basın faaliyetlerini yürüttük.  Yıldız Haber Ajans bünyesinde yer alan Ajans04.net adresi ile ilgili geçmişte de taleplerimiz vardı. Seçim süreci dolayısı ile bu satış gerçekleşmemişti. Domain ve hosting transferlerini dün itibari ile gerçekleştirdik. Şimdi NES Global bünyesinde ajans04.net sitemiz medya hizmetine devam edecek. Şunu belirtmek istiyorum ki, yayın ilkelerimizde daha ilkeli ve Ağrı’nın çıkarlarına uygun hareket edeceğiz. Hiçbir kimse ile kişisel hesaplaşmamız olmayacak. Sadece vatandaşın doğru haber alması için çaba göstereceğiz. Kuruluşu gerçekleştirilen Ağrı Basın Birliğine üyeliğimizi de yaptık.  Ağrı’da gelişen medya sektöründe hak ettiğimiz yerde olacağız.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Web, Sitemiz, Yeni, İmtiyaz, Sahibinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı