Yazı Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 19:24 Bu yazı 1932 kez okundu
 
Ayıp oluyor beyler...
Bora ERİM
boraerim@gmail.com
 
 

Ayıp oluyor beyler...
15 Temmuz tarihinin önem be anlamını herkes biliyor kanımca, bu önemli tarihin unutulmaması için Şehrimizde bir park inşaa ediliyor. Buraya kadar her şey çok güzel, şimdi güzel olmayan tarafını anlatalım.
Bu park yürüme mesafesinden uzak bir bölgeye çok ciddi meblağ paralar harcanarak yapılıyor. Zira bu tutar ile Ağrı mız da 100 lerce kişinin çalışacağı üreteceği fabrikalar yapılabilirdi. 


Park yapıldı yerleşim yerlerine uzaklığı ve yakın  zamanda yerleşim yerine daha yakın olan millet parkının 15 Temmuz parkını atıl duruma getirdi. Buraya kadar hakikati yazdık şimdi duyduklarımızı yazalım: 15 Temmuz millet şehitleri parkının fuhuş ve uyuşturucu merkezi haline geldiği ve çocuk oyun alanlarının kullanılamaz hale geldiği çok kişi tarafından söyleniyor.


Ayıp ötesi bu durumu kaleme almasaydı ayıp olurdu zira çiçeği burnunda belediye başkanımız şehrin sorunları ile ilgilenmek yerine İstanbul seçimlerinde partisi için çalışmaya gitmiş, ayıp bu kadarlada bitmiyor, aynı Sayın SAYAN belediye başkanlığı yardımcılığına şehrin yabancısı birini getirerek resmen millet ile alay ederek ayıp eymeye devam ediyor. Bu kadarla bitse eyvallah diyeceğiz lakin bununlada yetmiyor, ilk göreve başladığı günlerde elinde itfaiye hortumu şehrin kaldırım ve yollarını yıkayan Sayın Başkan, hangi kaldırımı ve yolu yıkadı bilen yok zira havaların ısınması ile toz teneffüs ertme zamanı başladı, tozdan boğuluyoruz. Tribüne oynayıp iş yapmamak böyle oluyor anlaşılan. Ayıptır günahtır. Bu arkadaşı bu şehre Belediye başkanı olarak gönderen, seçen, seçtiren herkes bu vebalin ortağıdır.
Selam ve Saygılarımla
Bora ERİM

 
Etiketler: Ayıp, oluyor, beyler...,
Yorumlar
Haber Yazılımı