Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 10:42 Bu haber 2414 kez okundu
 
Ağrı Tüm Spor Adamları Derneği Genel Kurulunu yaptı.
Genel kurulda Erol Yıldırım tek aday olarak tekrar seçildi.
SPOR Haberi
Ağrı Tüm Spor Adamları Derneği Genel Kurulunu yaptı.

Genel kurul seçiminden sonra açıklamalarda bulunan Yıldırım Bütün branşlarda Ağrıya hizmet etmek tek gayemizdir dedi.

Yıldırım Yaptığı açıklamada''Tüm Spor Adamları Derneği olarak Ağrıda Milli, Profesyonel ve Amatör branşlarda mücadele eden tüm kulüplerimize (futbol , atletizm, boks , kayak , tenis , karete , judo , güreş ) bütün branslarda Ağrımıza ve Ağrımızın sporuna katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışacağımız bir birinden değerli abilerim  ve kardeşlerimle kurduğumuz yönetimimizle Agrı'ya nasip olursa en iyi şekilde hizmet etmeye çaba göstereceğiz. Yönetimimizi sporun içinde yillardır içeride dışarıda Ağrımıza hizmet eden spor sevdalısı değerli insanlardan olusan bir ekip kurmaya gayret gösterdik. Pandemiden dolayı sade bir genel kurul yaptık bu sebepten dolayI genel kurulumuza dostlarımızı davet edemedik nasip olursa pandemiden sonra  inşallah bir araya gelip Ağrımıza nasıl faydalı olabileceğimiz toplantılarla gidermeye çalışacağız.

 ilimizdeki büyüklerimizi ziyaret ederek Ağrımıza faydalı olabilecek projeler üretmeye gayret göstereceğiz.

Ağrı Sporumuza , Vefa Sporumuza , Doğubayazıt Sporumuza faydalı olmaya çalışacagiz.

Amatör kuluplerimizin  sorunlarini her platformda gundeme getirmeye çalısacagız.Ağrıda eski donemlerde il dışında il içinde profesyonel amatör spor yapmıs büyuklerimizle istişarelerde bulunup çözüm üretmeye çalışacağız inşallah dernegimizin ağrımıza hayırlı uğurlu olmasini temeni ediyorum benimle beraber davetimi kırmadan yönetimimde yer alan bütün abilerime kardeslerime cok tesekur ederim.

İnşallah pandemiden sonra yeni bir sayfa acarak memleketin butun branşlarinda başarı getirecek ortamlar yaratmak icin herkesi birlik olmaya cağıracagız insallah.''dedi.

 

Erol Yıldırım Yonetim kuruluna Yılmaz Kösedağ , Celal Bulut , Murat Tan , Burak Şimşek , Fırat Balkis , önder Tunay , Bülent Aydemir ve Orhan Eryılmaza yer verirken, onur kurulunda ise  Erkan Kösedağ , Mehmet Yıldırım , Hayati Bekiz ve Ramazan Özturke yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ağrı, Tüm, Spor, Adamları, Derneği, Genel, Kurulunu, yaptı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı