Haber Detayı
06 Kasım 2021 - Cumartesi 11:36 Bu haber 1815 kez okundu
 
ARTIK FENERBAHÇE İÇİN YARIŞACAK
Doğubayazıt Performans Spor Kulübünün başarılı sporcusu Ali Demir Fenerbahçe yolunda. Başarının mimarlarından Başkan yardımcısı Av. Mustafa Konyar, gençleri kötü alışkanlıklardan sporla kurtaracaklarını söyledi.
SPOR Haberi
ARTIK FENERBAHÇE İÇİN YARIŞACAK

Performans Spor Kulübü Bünyesinde sırası ile Ağrı Spor Lisesi, Kamp Eğitim Merkezi, Türkiye Şampiyonlukları ve en son Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi BESYO Bölümünü Kazanan Ali Demir Başarıları İle Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Takımı Yöneticilerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yapılan görüşmeler sonucunda transferi gerçekleşen Ali Demir artık Fenerbahçe’nin başarılı olması için ter dökecek.

Ali Demir’in çalışmalarında ve başarılarında maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Sponsoru ve aynı zamanda Performans Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Av.Mustafa Konyar, ‘Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın kötü ortam ve alışkanlıklardan uzak durmasının ancak Sporla mümkündür. Spor ile uğraşan bütün çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamlarına sihirli dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz.’dedi

 

Performans Spor Kulübü, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, ‘örnek bir yönetici profili sergileyen Av. Mustafa Konyar’a 2 Haziran 2021’de İlçemizde Gerçekleştirilen Türkiye  Dağ Şampiyonası Organizasyonunda Sponsor Olup Şampiyonanın Etkili ve Başarılı Geçmesini Sağladığı İçin,Yaz Döneminde Ücretsiz Yaz Spor Okulumuz Bünyesinde Beş Çocuğumuzu Ağrı Spor Lisesine Üç Gencimizi Üniversitelerin Besyo Bölümüne Kazandırmaya Vesile Olduğu İçin Şahsım ve Kulüp Yönetimim Olarak Teşekkür Ediyorum.Ali Demir’in Başarısında Emeği OlanAğrı Gençlik Spor Müdürlüğüne,Atletizm Hocaları Burhan Boztepe ve Çemil Çaprak’a Teşekkür ediyorum.İlçemizde Sizlerinde Desteği ile Başarılı Organizasyonlara İmza Atmayı  Hedefliyoruz.Neden mi Çünkü Bu İlçe Herşeyin En İyisine ve En Başarılısına Layık...Saygılarımla.’ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARTIK, FENERBAHÇE, İÇİN, YARIŞACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı