Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 23:49 Bu haber 8863 kez okundu
 
DİYADİN'E DEV YATIRIM
Diyadin Belediyesi tarafından yaptırılacak olan İçme suyu yapım işi için nihayet yer teslimi yapıldı. Projeden sonra ilçe halkı 24 saat kesintisiz şekilde su kullanabilecek.
DİYADİN Haberi
DİYADİN'E DEV YATIRIM

Diyadin Belediyesinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, ‘Su Kanalizasyon ve Altyapı Projeleri (SUKAP) programı kapsamında DİYADİN içme suyu yapım işi İLLER bankası ve belediyemiz teknik personelleri ile birlikte yer teslimi yapılmıştır.’ifadelerini kullanarak müjdeledi.

Diyadin’in en büyük sorunun içme suyu olduğunu belirten Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, ‘Yıllardır ilçenin en büyük sorunu olan içme suyu şükür artık son buluyor. İlçe halkı artık günün24 saati içme suyunu kullanabilecek. Bu projenin gerçekleşmesinden büyük emekleri olan Valimiz Dr. Osman Varol ve Milletvekilimiz Ekrem Çelebi’ye şükranlarımı sunuyor ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bu projenin gerçekleşmesinde çok büyük emekleri oldu. Çok yakın zamanda projeye artık kazma vuruyoruz. Diyadin halkına hayırlı uğurlu olsu.’diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİYADİN'E, DEV, YATIRIM,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DİYADİN'E DEV YATIRIM
DİYADİN'E DEV YATIRIM
DİYADİN'E DEV YATIRIM
DİYADİN'E DEV YATIRIM
Yorumlar
Haber Yazılımı