Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 15:33 Bu haber 5170 kez okundu
 
Eleşkirt O Klibi Konuşuyor, Klibe Altı Ay Emek Verildi,
Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan SARI’nın talimatlarıyla Sanat merkezi öğretmenlerinin yaklaşık 6 ay boyunca çalıştıkları ‘’Eleşkirt İçin Söyle ‘’ klibinin izleyenleri resmen mest etti.
ELEŞKİRT Haberi
Eleşkirt O Klibi Konuşuyor, Klibe Altı Ay Emek Verildi,

Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan SARI’nın talimatlarıyla Sanat merkezi öğretmenlerinin yaklaşık 6 ay boyunca çalıştıkları ‘’Eleşkirt İçin Söyle ‘’ klibinin  izleyenleri resmen mest etti.


Eleşkirt ilçesini tanıtan ve uzun süre gündemde yer alması beklenen Özellikle Eleşkirt’li gurbetçilerin büyük beğenisi kazanıp memleket hasretini giderecekleri ilçede bulunan belde ve köyler ile ilçe merkezinden görüntülerin yer aldığı Eleşkirt İçin Söyle klibinin   galasının yapılmasının ardından kaymakamlık yotube hesabı  üzerinden yapılan paylaşım sonrasında klip izlenme rekorlarına koşuyor..
Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde kaymakamlık görevine başladığı günden beridir yaptığı çalışmalarla herkesin gönlünde taht kuran Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan SARI, Eleşkirt halkına birde Eleşkirt’in tanıtım klibini yaptırarak büyük jest yaptı.


Klipte ilçede yer alan doktorlardan marangoza ,işçiden müzik öğretmenine ,öğretmenden öğrenciye bir çok kişinin yer alarak 6 ayda hazırladığı muhteşem çalışma şimdiden trend olmuş durumda.


Yapılan Bu kliple bugüne kadar görülmemiş işlere imza atarak Eleşkirt ilçemizin hafızasına kazınan unutulmazlar arasına giren Kaymakam SARI'  gurbette yaşayan hemşehrilerimize de büyük bir jest yaparak onların kalbini kazanmayı bildi. Oldukça yüksek bir kaliteye sahip olan çalışma ilçemizde yıllar sonra bile izleyenleri duygulandıracak ve emeği olanları hatırlatacak bir esere dönüşmüş oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eleşkirt, O, Klibi, Konuşuyor,, Klibe, Altı, Ay, Emek, Verildi,, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı