Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:36 Bu haber 3505 kez okundu
 
Eleşkirt'te Fedakar Sağlık Çalışanlarına Ağaç Dikme Etkinliği Düzenlendi
Eleşkirt ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına moral olması için ağaç dikme etkinliği düzenlendi.
ELEŞKİRT Haberi
Eleşkirt'te Fedakar Sağlık Çalışanlarına Ağaç Dikme Etkinliği Düzenlendi

Eleşkirt ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına moral olması için ağaç dikme etkinliği düzenlendi.

Eleşkirt Kaymakamlığı tarafından yeni tip Korona virüs ile mücadelede mesai gözetmeksizin fedakarca çalışan 131 sağlık personelinin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak amacı ile devlet hastanesi bahçesine 131 adet fidan dikildi.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Devlet Hastanesi Başhekimi D.R. Veli Aygül ‘’Hastanemizde ve ilçemizde bulun sağlık çalışanlarımız mesai gözetmeksizin koronavirüs ile mücadele noktasında fedakarca çalışmaları devam ediyor. Eleşkirt Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI tarafından sağlık çalışanlarımızın yüzünü güldüren güzel bir jest oldu. Personellerimizin moral ve motivasyonlarını en yüksek seviyeye de tutmaya çalışıyoruz. Şuan da hastane bahçesinde 131 personelimizin birer dikili ağacı oldu. Hem hastanemiz daha da güzel bir görünüme kavuştu. Hem de mesai arkadaşlarımızla güzel ve her anından keyif aldığımız gün geçirdik. İlçe kaymakamımıza bizleri mutlu eden bu çalışma için teşekkür ederiz.’dedi.

Ağaç dikme etkinliğinde konuşan ilçe Tarım ve Orman Müdürü Murat YAZICI fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına her zaman desteklerinin devam ettiğini belirterek şu ifadelere yer veridi.

‘’COVİT-19 ile mücadele büyük bir gayret ile gece gündüz demeden ailesinden çocuklarından ayrı kalarak görev yapan sağlık çalışanlarına hep birlikte destek olmalıyız. Onların bu günlerde daha çok desteğe ve morale ihtiyacı var ve biz de yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.’dedi.

Eleşkirt Kaymakamlığı tarafından Eleşkirt Devlet hastanesi bahçesinde yapılan Ağaç dikme etkinliğine 

Hastane Başhekimi D.R. Veli Aygül , ilçe Tarım ve Orman Müdürü Murat YAZICI ,Devlet Hastanesi Müdürü Bülent ÖZTÜRK ,Sağlık Sen İlçe Başkanı Yakup AKKOYUN ,ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü mühendisleri ve hastane çalışanları katıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eleşkirt'te, Fedakar, Sağlık, Çalışanlarına, Ağaç, Dikme, Etkinliği, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı