Haber Detayı
03 Ağustos 2021 - Salı 17:46 Bu haber 2642 kez okundu
 
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
Özel Ağrı Güven Tıp Merkezi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Uzun yıllarca Türkiye’nin birçok bölgesinde özelikle saç ekiminde ve Medikal estetik üzerine başarılı işler yapan Cildiye Uzmanı ve Dermatolog Ayşegül Sema Işık Özel Ağrı Güven Tıp Merkezinde göreve başladı.
SAĞLIK Haberi
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI

Özel Ağrı Güven Tıp Merkezi yeniliklerine devam ediyor, İlimiz ve ilçelerinde Cildiye doktorunun yetersizliği yıllarca bilinen bir eksiklikti. Güven Tıp Merkezinde Cildiye Doktorunun başlaması halkımızı bu sıkıntıdan büyük oranda kurtarmış oldu. Cildiye Doktorunun başlaması ile birlikte yıllardır İlimizde yine eksikliğini yaşadığımız Medikal Estetik ve Saç Ekimi birimi kuruldu.

Dermatolog Işık, dünyada gelişmiş sağlık merkezlerinde kullanılan ileri sistemlerin kurulduğunu ve bu ileri teknolojilerle hizmet verileceğini söyledi.

Sağlık turizmiyle birlikte il dışındaki hastalara da hizmet verileceğini belirten Işık, “İl dışında bizi tercih edecek olan hastalarımızla internet sitemiz ya da Whatsapp yoluyla görüşerek planlamaları yapacağız. Daha sonra hangi tedavinin uygun olduğuna karar verdiğimiz hastalarımızı kente davet edeceğiz.”dedi

İnsan sağlığıyla ilgili yapılacak her müdahalenin uzmanlık ve tecrübe gerektirdiğini belirten Işık, “Günümüzde merdiven altı yerlerde saç ekimi yapan yerler var. Bu tür yapılan müdahaleler olumsuz sonuçlar doğurabilir. Saç ekimi ameliyathane ortamında doktor ve anestezi teknisyenleri gözetiminde tecrübeli ellerde yapılması daha sağlıklı olacaktır. Saç ekimi yaklaşık 10 saat süren bir işlemdir” diye konuştu.

Yine Özel Ağrı Güven Tıp Merkezinde son sistem Digital Röntgen cihazı alınarak, hastalarımızın tetkik sonuçlarına daha hızlı bir şekilde ulaşması sağlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜVEN, TIP, YİNE, İDDİALI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
GÜVEN TIP YİNE İDDİALI
Yorumlar
Haber Yazılımı