Haber Detayı
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 19:37 Bu haber 12948 kez okundu
 
TEBRİKLER MURAT HOCAM.
Ağrı’nın değerli bilim adamlarından Prof. Dr. Murat Gökalp, çalıştığı Üniversitesinden kendi isteği ile ayrılarak memleketi olan Ağrı’ya hizmet için yola çıktı.
GÜNDEM Haberi
TEBRİKLER MURAT HOCAM.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde uzun yıllar hizmet veren ve artık kendi memleketi olan Ağrı’ya hizmet etmek için yola çıktığını dile getiren Prof. Dr. Murat Gökalp, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, ‘Değerli dostlar 16 yıldır çalıştığım 19 Mayıs Üniversitesinden an itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. Gurur ve onur ile çalıştığım üniversitemden kendi isteğim ile memleketim Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesine geçtim. Birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi ileterek Samsun’dan ayrılıyorum. OMÜ’lü olmaktan her zaman onur duydum, duyacağımda. Buradan güzel duygular ile ayrılmanın mutluluğu içindeyim. Bundan sonraki akademik hayatımı yurt içi ve yurt dışı kandığım bilgi, beceri ve tecrübelerimi kullanarak memleketim olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi için kullanmaya çalışacağım. ‘ifadelerine yer verdi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi kadrosunda yer alacak olan Prof. Dr. Murat Gökalp,

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bölümleri Öğretim Üyesi olarak memleketine hizmet verecek olması Ağrı’da büyük bir sevinç ile karşılandı.

Prof.Dr. Murat Gökalp’ın her şeyi bir kenara bırakıp memleketi ve doğduğu şehre hizmet etmek için geri dönmesi umarım diğer Ağrılı bilim adamları için de bir umut ve bir ışık olur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEBRİKLER, MURAT, HOCAM.,
Yorumlar
Haber Yazılımı