Haber Detayı
26 Ağustos 2022 - Cuma 00:31 Bu haber 3009 kez okundu
 
YILDIZ İSTİFA ETTİ
Ağrı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız görevinden istifa etti.
POLİTİKA Haberi
YILDIZ İSTİFA ETTİ

Ağrı AK Parti’nin tek kalesi olan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız’ın istifasından sonra AK Parti adeta Ağrı’da adeta bitti.

AK Parti İl Başkanlığı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığının adeta yok hükmünde olması ve tek çalışan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız’ın istifası ile AK Parti adeta Ağrı’da bitti.

Merkez İlçe Başkanı  Mehmet Nuri Yıldız’ın basın açıklaması;

 

ÇOK DEĞERLİ AĞRI KAMUOYUNA VE BASIN MENSUPLARINA

 

  ​07/08/2022 tarihinde whatsaap üzerinde görüntülü olarak +31644172358 nolu numaradan arandım. Hemen akabinde +4915756509979 nolu numaradan ekran görüntüsü alınıp, farklı bir numaradan 10.000 bin dolar karşılığında görüntünün ellerinde olduğunu ve müstehcen bir video hazırlanarak yayınlanacağını tarafıma söylendi. Şantajı kabul etmediğimden dolayı kumpas videosunu sosyal medyada yayınlamaya başladılar.

          İki yıllık süre zarfında yerelde gece/gündüz demeden DAVAM uğruna yaptığım çalışmalar, sözde Dava arkadaşlarım tarafından her seferinde sekteye uğratılmaya çalışıldı.

       Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi.

​Yerelde bu şantaj videosunun şahsımla hiçbir alakasının olmadığını taraflı/tarafsız bütün halk tarafından dile getirilmiştir. Yerelde bu kamuoyu desteğini teşkilatımdan ne yazık ki göremedim.

​Tanınmış ve sevilen bir esnaf olduğumdan dolayı şahsıma yapılan bu itibar suikastını destek veren, sebep olan, hazırlayan, sosyal medya üzerinden şahsıma iftira atan taraflı, tarafsız herkesten hukuk önünde  mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. İki yıllık bu hizmet sürecinde gerek halkımızın, gerekse yerel basınımızın desteği ve teveccühü ile karşılaştık. Bu süreçte de aynı desteği ve samimiyeti gördük bu vesile ile kıymetli yerel basın mensuplarına ve halkımıza teşekkürü bir borç bilirim...

​Şahsımın, ailemin ve yönetimimin daha fazla itibar suikastine maruz kalmaması için; parti teşkilatının bu süreçte olayın montaj olduğunu bildikleri halde arkamda dik bir duruş sergilemediklerinden dolayı 17/10/2020 tarihinde tarafıma tebliğ ettikleri merkez ilçe başkanlığı görevinden istifa ediyorum..

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIZ, İSTİFA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı