Haber Detayı
23 Şubat 2021 - Salı 12:46 Bu haber 2809 kez okundu
 
YILMAZ DAŞ YAZDI
Sitemizin imtiyaz sahibi ve Basın Birliği Genel sekreteri Yılmaz Daş, göreve başlayan ve kongreye gidecek olan Halil Özyolcu’nun nasıl bir yönetim kuracağını kaleme aldı.
POLİTİKA Haberi
YILMAZ DAŞ YAZDI

Gözler Halil Özyolcu’nun yönetiminde

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın’ın görevden alınmasından sonra İl BAŞKANLIĞINA atanan Halil Özyolcu düm Ağrı’ya geldi.

24 Şubat tarihinde yapılacak olan Ak Parti Ağrı İl kongresine tek aday olarak girecek olan HALİL ÖZYOLCU’nun nasıl bir yönetim kuracağı ise en çok merak edilen konu.

Abbas Aydın’ın alınmasından büyük bir etkisi olan yönetim, Özyolcu için de geçerli olacak gibi.

Ağrı Ak Parti’de yaklaşık son 15 yıldır YÖNETİMDE hemen hemen aynı isim ve soyadları var.

2015 seçimlerinden bu yana bir türlü kendini toparlayamayan AK PARTİ seçimlerde de istediği oyu bir türlü alamıyor.

Kısa bir süre içerisinde YÖNETİM KURMAK zorunda olan Halil Özyolcu’nın A Takımını ve yönetimini kimlerden ve hangi ailelerden kuracağı ise herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Generallerden oluşacak bir yönetim olası bir erken seçimde Ak Parti’nin yine Ağrı’da SIFIR ÇEKECEĞİ de artık herkes tarafından konuşulmaya başlandı.

Ağrı’da dedikodulara bulaşmış bir İl yönetimi ve bu dedikodulardan dolayı görevden alınan teşkilatı toparlamaya gelecek olan ÖZYOLCU’nun işi birazda zor gibi görünüyor.

Çünkü GÖREVDEN ALINAN İl Başkanı ve yönetimi var, ama bu dedikodulara bulaşmış olanların birçoğu halen görevlerinin başında ve devam edeceklerde.

Dedikoduya bulaşmış ve adı geçenler hakkında Özyolcu’nun nasıl bir tavır SERGİLEYECEĞİNİ’ de zaman gösterecek bizlere.

Sınıfta kalmış ve halk tarafından eleştirilere maruz kalmış yerel yönetimler de ÖZYOLCU’yu en çok sıkıntıya koyacak sorunların başında geliyor.

Bu da Ağrı’da SEÇMENLER ve VATANDAŞLARIN büyük tepkisine neden olmuş gibi görünüyor.

En önemlisi Ak Parti’ye ve yerel yönetimlere KÜSMÜŞ OLAN SEÇMENİ nasıl ikna edip nasıl oy isteyecek bakalım zamanla göreceğiz.

Bu seçmen ile barışmanın birinci yolu kabul edilebilir bir yönetim ve sonrasında PARTİSİNİN bir birimlerine bir ayar verip çekip düzeltmek olacak.

Tabi bunlar birazda benim ve görüştüğüm SEÇMENİN beklentileri.

Daha kongreye gitmemiş olan HALİL ÖZYOLCU’nun açıklayacağı ve liste ve belirleyeceği yol haritası her şeyi gözler önünde serecek.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILMAZ, DAŞ, YAZDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı